22 czerwca 2026 roku w IV Liceum Ogólnokształcącym odbyło się uroczyste zakończenie Sportowego Roku Szkolnego 2025/2026.
Uczeń Zespołu Szkół Technicznych, Mateusz Wydrych z klasy III TAR, zajął III miejsce indywidualnie w pływaniu stylem grzbietowym, za co otrzymał pamiątkową Statuetkę.
W uroczystości uczestniczyła również jego opiekunka, Pani Monika Bartoszek.
Ponadto nauczyciele wychowania fizycznego Zespołu Szkół Technicznych wyróżnili Mateusza Wydrycha tytułem Najlepszego Sportowca Szkoły. W uznaniu jego osiągnięć sportowych został on uhonorowany Statuetką Lidera Sportu.
Serdecznie gratulujemy Mateuszowi sukcesów i życzymy kolejnych osiągnięć sportowych. 🏆🏊♂️
W uroczystości uczestniczyła również jego opiekunka, Pani Monika Bartoszek.
Ponadto nauczyciele wychowania fizycznego Zespołu Szkół Technicznych wyróżnili Mateusza Wydrycha tytułem Najlepszego Sportowca Szkoły. W uznaniu jego osiągnięć sportowych został on uhonorowany Statuetką Lidera Sportu.
Serdecznie gratulujemy Mateuszowi sukcesów i życzymy kolejnych osiągnięć sportowych. 🏆🏊♂️