Godziny dostępności nauczycieli
Godziny dostępności nauczycieli dla uczniów i rodziców
rok szkolny 2023/2024
od 26.02.2024 do 22.03.2024
Lp. |
Nazwisko i Imię |
Dzień tygodnia |
Godzina |
1 |
Aniołowski Tomasz |
wtorek |
11.20 – 12.20 |
2 |
Archita Mateusz |
środa |
12.25 - 13.25 |
3 |
Augustyniak Dominik |
piątek |
12.25 - 13.25 |
4 |
Balcerzak Piotr |
wtorek |
11.20 - 12.20 |
5 |
Bancewicz Ryszard |
poniedziałek |
10.25 - 11.25 |
6 |
Bartoszek Monika |
czwartek |
9.35 - 10.35 |
7 |
Berent Oliwia |
środa |
14.20 - 15.20 |
8 |
Bulczyńska Katarzyna |
środa |
8.00 – 9.00 |
9 |
Chadaj Kamil |
wtorek |
10.25 - 11.25 |
10 |
Chamela Anna |
czwartek |
9.35 - 10.35 |
11 |
Charzyński Dariusz |
czwartek |
10.25 – 11.25 |
12 |
Chrzanowska Olga |
piątek |
10.25 – 11.25 |
13 |
Cieślak Mirosława |
środa |
10.25 – 11.25 |
14 |
Cybulski Grzegorz |
piątek |
10.25 – 11.25 |
15 |
Darłak Wojciech |
wtorek |
9.35 – 10.35 |
16 |
Dobosz Małgorzata |
piątek |
9.30 – 10.30 |
17 |
Domagalski Marian |
wtorek |
13.20 – 14.20 |
18 |
Domowicz Małgorzata |
wtorek |
9.35 – 10.35 |
19 |
Drozdowska Mariola |
poniedziałek |
9.35 – 10.35 |
20 |
Dulska Iwona |
wtorek |
13.30 - 14.30 |
21 |
Grądecka Jadwiga |
wtorek |
7.00 - 8.00 |
22 |
Gzella Krzysztof |
- |
- |
23 |
Haftka-Cebulska Joanna |
wtorek |
13.20 - 14.20 |
24 |
Iwańska Dorota |
czwartek |
12.25 - 13.25 |
25 |
Jabłoński Marcin |
środa |
7.00 – 8.00 |
26 |
Jarzyński Paweł |
poniedziałek |
16.45 - 17.45 |
27 |
Jasiński Jarosław |
wtorek |
8.40 – 9.40 |
28 |
Kalbarczyk Artur |
piątek |
9.35 – 10.35 |
29 |
Karpus Kajetana |
czwartek |
10.45 – 11.15 |
30 |
Karwowska Arleta |
piątek |
13.20 – 14.20 |
31 |
Kocięda Maciej |
środa |
13.20 – 14.20 |
32 |
Kowalczyk Marcin |
czwartek |
10.25 – 11.25 |
33 |
Krasińska Beata |
czwartek |
13.20 - 14.20 |
34 |
Krupska Maria |
poniedziałek |
12.25 - 13.25 |
35 |
Kulwicka Magdalena |
wtorek |
8.40 - 9.40 |
36 |
Leeb Marcin |
wtorek |
11.20 – 12.20 |
37 |
Łazicki Marek |
czwartek |
7.50 – 8.50 |
38 |
Maciąg Danuta |
poniedziałek |
8.00 - 9.00 |
39 |
Maciejewska Monika |
poniedziałek |
13.20 – 14.20 |
40 |
Mańska-Borowska Barbara |
piątek |
11.20 – 12.20 |
41 |
Markiewicz Katarzyna |
piątek |
11.20 – 12.20 |
42 |
Marks Adam |
czwartek |
8.50 – 9.50 |
43 |
Nehring Łukasz |
czwartek |
13.20 - 14.20 |
44 |
Niemiec Piotr |
wtorek |
11.20 - 12.20 |
45 |
Nykaza Iwona |
poniedziałek |
10.25 - 11.25 |
46 |
Olszewski Kazimierz |
poniedziałek |
8.00 - 9.00 |
47 |
Orłowski Piotr |
piątek |
9.35 - 10.35 |
48 |
Paderewska Maria |
poniedziałek |
13.00 - 14.00 |
49 |
Pryk Owidiusz |
wtorek |
10.25 – 11.25 |
50 |
Przybylska Anna |
czwartek |
12.25 – 13.25 |
51 |
Przybysz Magda |
piątek (co 2 tygodnie) |
10.25 - 11.25 |
52 |
Romanowska Aleksandra |
środa |
13.20 - 14.20 |
53 |
Roszczynialska Małgorzata |
wtorek |
10.30 – 11.30 |
54 |
Roze Wojciech |
wtorek |
11.20 - 12.20 |
55 |
Rudnicka – Chadaj Monika |
wtorek |
12.25 – 13.25 |
56 |
Rycyk Grzegorz |
czwartek |
14.00 - 15.00 |
57 |
Rzymski Mirosław |
środa |
13.20 - 14.20 |
58 |
Sadowska Iwona |
czwartek |
11.20 - 12.20 |
59 |
Sołtys Maria |
- |
- |
60 |
Soberski Sebastian |
poniedziałek |
15.00 - 16.00 |
61 |
Stanio Damian |
piątek |
10.25 – 11.25 |
62 |
Szewczuk Adam |
poniedziałek |
10.25 – 11.25 |
63 |
Szwaba Tomasz |
czwartek |
12.25 – 13.25 |
64 |
Tatarkowski Jan |
piątek |
9.35 - 10.35 |
65 |
Thom Sławomir |
piątek |
12.25 – 13.25 |
66 |
Torłop Lucyna |
środa |
15.30 - 16.30 |
67 |
Ułasiuk Ilona |
środa |
7.00 - 8.00 |
68 |
Wegner Andrzej |
wtorek |
7.50 - 8.50 |
69 |
Winnicki Maciej |
czwartek |
9.35 – 10.35 |
70 |
Wiśniewska-Zięba Zuzanna |
poniedziałek |
15.05 – 16.05 |
71 |
Zabłońska Wioleta |
czwartek |
7.30 - 8.30 |
72 |
Zaborowska Agnieszka |
piątek |
9.35 - 10.35 |
73 |
Zelmańska Joanna |
wtorek |
10.25 – 11.25 |
74 |
Żukotyński Tomir |
wtorek |
11.20 – 12.20 |